کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی ایران

I.R. Iran National Paralympic Committee

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 16059 زمان انتشار: 1399/10/12 0:44:32
اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی / دل نوشته الناز دارابیان
اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی / دل نوشته الناز دارابیان
 همزمان با فرا رسیدن اولین سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی، تعدادی از ورزشکاران و مربیان دل نوشته هایی به این مناسبت به رشته تحریر درآورده اند.

🇮🇷 الناز دارابیان، ملی پوش تیم پارا دو و میدانی

خط خون نقطه ی پایان سلیمانی نیست
بهراسید که این اولِ بسم اللّه است...

قلم زدن برای تو  سخت و سنگین است و قلم در هم می‌شکند و خون میچکد  از لابه لای واژگانم.... 

یقین دارم که برای تو هم مرگ "احلی من العسل" بود چون قاسم بن الحسن، که این چنین تکه تکه سر بر آستان حضرت دوست فرود آوردی و انگشت و انگشتری را برایمان به نشانی گذاشتی... 

روزهای بودنت را به یاد می آورم که با آرامش خیال و خاطری امن  و بی هراس از حضور شمریان و یزدیان زمانه مان زندگی میکردیم و لبالب  از یقین بودیم که ناموس وطن را سربازی سلیمانی ست که هیچ  مزدوری را جرات نیم نگاهی به آن نیست.‌نه تنها برای خاک خودش،برایش دشمن همه جا دشمن  بود، سوریه، عراق، ایران...و هر جا که بود حتی از شنیدن اسم حاج قاسم سلیمانی  رعشه بر وجودشان می‌افتاد و از ترس قالب تهی می‌کردند. 

سردار دلها! داغ نبودنت در جان و دلم چون سنگ گداخته ای ست که سرد نمیشود و آتشش وجودم را فراگرفته و هر لحظه برایم ساعت 1:20 بامداد جمعه‌ تلخ  و سیاه دی ماه ست که زمین و زمان  از خونت گلگون شد. دل خون شده ام و اشکم برای تو تمامی ندارد... 

یکسال است که به سوی معشوق ابدیت عروج کردی  صعود الی الله و ما یکسال است عجیب زمین گیر شده ایم. اما بدان که امید در ما ریشه ای کهن داردبرای رسیدن به اوج ما انتظار را زندگی می‌کنیم. 


چشم ما در پی خوبان جهان خواهد بود 
تا جهان باقی و آیین محبت باقیست