I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 13641 زمان انتشار: 1397/9/7 18:40:25
الیساوت عبدالنور: برگزاری کارگاه های OCP2 به توسعه جنبش پارالمپیک کمک می کند / ایران نمونه موفق در ورزش معلولین است
الیساوت عبدالنور: برگزاری کارگاه های OCP2 به توسعه جنبش پارالمپیک کمک می کند / ایران نمونه موفق در ورزش معلولین است
الیساوت عبدالنور، مدیر بخش اعضای کمیته بینی المللی پارالمپیک در نشست خبری امروز از ایران به عنوان نمونه ای موفق در ورزش معلولین یاد کرد.

وی در این خصوص گفت: کمیته بین المللی پارالمپیک با کمیته های ملی پارالمپیک عضو، همکاری نزدیکی دارد و همواره ایران را به عنوان نمونه ای موفق در ورزش افراد دارای معلولیت معرفی می کنیم.

عبدالنور ادامه داد: برگزاری چنین کارگاه‌هایی می‌تواند به توسعه جنبش پارالمپیک در بین کشورهای مختلف کمک کند. امیدواریم بتوانیم آموزش‌های خوبی برای تمام معلولین کشورهای جهان به خصوص در آسیا داشته باشیم تا این پیشرفت‌ها تا پارالمپیک ۲۰۲۰ ادامه داشته باشد.مسئول بخش اعضای IPC تصریح کرد: این کارگاه‌های آموزشی کمک می‌کند تا کشورها برای مشکلاتی که با آن مواجه هستند راهکار پیدا کنند و ما هم کمک می‌کنیم این مسیر به درستی طی شود.

با توجه به عملكرد كمیته ملی پارالمپیك ایران طی سال های اخیر در ظرفیت سازی و عملكرد سازمانی موفق مطابق استانداردهای بین المللی، بنیاد آجیتوس میزبانی این دوره را به كمیته ملی پارالمپیك ایران پیشنهاد داد و هدف از این دوره آشنایی شركت كنندگان با مباحث ظرفیت سازی سازمانی و تمركز بر حاكمیت خوب، طراحی برنامه های استراتژیك و عملیاتی كمیته های ملی پارالمپیك كشورها بر مبنای الگوی بهینه و پیشنهادی IPC است.

این دوره آموزشی به صورت رسمی از روز چهارشنبه، ۷ آذر با حضور مدرسین و شرکت کنندگانی از کشورهای آموزشی برزیل، فرانسه، انگلستان، تونس، كنیا، قزاقستان، دانمارك، آنگولا و ایران آغاز خواهد شد و تا ۹ آذر ماه در جریان است.