I.R.Iran National Paralympic Committee (NPC)

آمار بازدید از سایت

كاربران آنلاين
بازدید امروز
بازديد ديروز
بازديد هفته گذشته
بازديد ماه گذشته
بازدید کل
بیشترین بازدید

...

کد خبر: 8056 زمان انتشار: 1395/10/22 8:25:03
احتمال حضور تیم ملی پاراتکواندو در رقابتهای قهرمانی آفریقا
احتمال حضور تیم ملی پاراتکواندو در رقابتهای قهرمانی آفریقا

رئیس انجمن پاراتکواندوی فدراسیون جانبازان و معلولان با بیان اینکه برای تقویت کادر فنی تیم ملی خانلرخانی به عنوان سرمربی و مدانلو به عنوان مدیر فنی معرفی شده اند از احتمال حضور تیم ملی در مسابقات قهرمانی آفریقا خبر داد.

مسعود لشکری در این خصوص به سایت کمیته ملی پارالمپیک گفت: با توجه به اینکه بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ را در پیش داریم و نگاه ویژه ای به این رقابتهاست لذا به منظور تقویت کادر فنی تیم تصمیم گرفته شد که پیام خانلرخانی که مربی تیم ملی در سال ۲۰۱۶ در مسابقات قهرمانی آسیا بود را به  عنوان سرمربی انتخاب کنیم. مدانلو هم که شناخت خوبی از تیم ملی دارد به عنوان مدیر فنی انتخاب شد تا با همدلی با یکدیگر به تیم ملی کمک کنند.

وی افزود: بهمن ماه طی فراخوانی از ورزشکاران برای حضور در تیم ملی دعوت می کنیم تا برابر تقویم فدراسیون جهانی بتوانیم در چند رویداد مهم شرکت کنیم که حضورمان در این رقابتها این هفته مشخص می شود. تصمیم داریم در هر کلاس و وزنی دو نفر را دعوت کنیم. از طرفی درباره تعداد بازیکنان در مسابقات جهانی لندن نیز این هفته تصمیم گیری می شود.

 


رئیس انجمن پاراتکواندوی فدراسیون جانبازان و معلولان به رویدادهایی که تیم ملی در پیش دارد اشاره کرد و اظهار داشت: رویدادهای قهرمانی آفریقا و اروپا و آیواز و مسابقات آسیایی رقابتهایی هستند که تیم ملی در پیش دارد و قرار است در آنها شرکت کنیم.

وی در پایان یادآور شد: اگر با حضور تیم ملی در رقابتهای قهرمانی آفریقا موافقت شود اردوها نیز قبل از سال جدید برگزار می شود، چون این مسابقات چهارم فروردین ماه برگزار خواهد شد.